SLIKTĀKĀ DIENA GOLFĀ PĀRSPĒJ LABĀKO DIENU DARBĀ

rezervēt laukumu
19. posmā uzvaru izcīna Artis

19. posmā uzvaru izcīna Artis

18.09.2017

Pamazām noslēgumam tuvojas regulārais PGL "Kalnozoli" čempionāts. Kopā līdz sezonas čempionāta noslēgumam atlikuši vairs tikai divi posmi, kas notiks 23. un 30.septembrī, pēc kuriem arī noskaidrosies 2017.gada regulārā PGL "Kalnozoli" čempions.

lazdonaspiensaimnieks.jpg

Tikmēr, pagājušo sestdien, par 19.posma uzvarētāju, ar vienu no saviem labākajiem sezonas rezultātiem, 53 sitieniem, kļuva Artis Audže (hcp 14), pirmās 6 bedrītes izspēlēja ar 28 sitieniem, savukārt otrās 6 bedrītes ar 25 sitieniem. Tādējādi iegūstot svarīgus ieskaites punktus cīņā par godalgotajām vietām.

Otrajā vietā, arī sasniedzot vienu no sezonas labākajiem rezultātiem, ierindojās Kaspars Vanags (hcp 11), 12 bedrītes izspēlējot ar 51 sitienu. Izspēle pa apļiem - 1.aplis 27 sitieni, otrais - 24 sitieni. Arī Kasparam kopvērtējuma ieskaitē iegūti svarīgi punkti, lai nostiprinātu savu kopvērtējuma līderpozīciju.

Svarīgus kopvērtējum ieskaites punktus cīņā par godalgotajām vietām izcīnīja arī posma trešās vietas ieguvējs, Guntis Gailums (hcp 16), kas  izspēlēja 12 bedrītes ar 57 sitieniem.

Par septembra, AS "Lazdonas piensaimnieks", mēneša līderi pēc trīs meneša izspēlētiem posmiem ir kļuvis Aivis Susejs, otrajā vietā aiz sevis atstājot Arti Audži un trešajā vietā Raimondu Aizstrautu.

Čempionāta kopvērtējumā, pēc izspēlētiem 19.posmiem, ņemot vērā 10 labāko posmu rezultātus, pirmajā vietā savu līderpozīciju saglabā Kaspars Vanags ar 287 pkt. Otrajā vietā savu pozīciju izdodas noturēt Tomasam Aizstrautam ar 281 pkt. Savukārt uz trešo vietu ar 280 pkt. kopvērtējumā ir pacēlies Aivis Susejs, ceturtājā vietā ar 279 pkt. atstājot Gunti Gailumu, piektajā vietā ar 278 pkt. Arti Audži un sestajā vietā ar 274 pkt. Raimondu Aizstrautu.

Pie labas apstākļu sakritības cīņā par čempiona kausu ar šī brīža līderi vēl var pacīnīties gan Tomass, gan arī Avis. Tāpat sīva cīņa var izvērsties arī par atlikušajām godalgotajām vietām, otro un trešo vietu, kuras cīņā var iesaistīties pārējie šā brīža Top 6 spēlētāji.

Lai veicas!