SLIKTĀKĀ DIENA GOLFĀ PĀRSPĒJ LABĀKO DIENU DARBĀ

rezervēt laukumu

Par mums

Pļavu golfa laukums atrodas Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, gleznainu, kalnainu pļavu un zaļojošu mežu ieskautā vietā “Kalnozoli”, blakus viesu mājai „Šubrakkrasti”.

Laukuma izveide uzsākta 2014.gada pavasarī un tā notikusi galvenokārt pateicoties sadarbībai ar īpašuma „Kalnozoli” un viesu mājas „Šubrakkrasti” īpašniekiem, kā arī Madonas novada pašvaldības atbalstam, piešķirtajam līdzfinansējumam Madonas novada pašvaldības biznesa ideju konkursā “Madona var vēl labāk”. Laukumu apsaimnieko SIA “Teebox” un Biedrības “AGK green” biedri.

Laukuma teritorija apņem aptuveni 8ha reljefainu pļavu. Laukumā ir gan ūdens šķēršļi, gan arī smilšu bunkurs, kas golfa spēli padara krietni aizraujošāku un interesantāku.

Saviem apmeklētājiem piedāvājam:

* golfa spēli laukumā gan iesācējiem, kas vēlas apgūt golfa spēli, gan arī jau pieredzējušajiem spēlētājiem.

* golfa spēles iepazīšanu un spēles pamatu apgūšanu vairāku cilvēku grupām.

* turnīru, sacensību organizēšana uzņēmumiem, organizācijām.

* laukumā, spēlētājiem pieejams golfa inventārs.

Apmeklētājiem, kuri vēl nevēlas izbaudīt golfa spēli, blakus esošajā viesu namā „Šubrakkrasti” var izbaudīt ar golfa spēli nesaistītas aktivitātes, tādējādi vienkārši labi izbaudīt brīvo laiku pie dabas.

Tāpat viesu nama plašajās telpās ir iespēja rīkot dažāda veida pasākumus (sporta spēles, jubilejas, seminārus, korporatīvos pasākumus vai vienkārši kādu pasākumu). Pieejama ir sauna, biljarda, novusa galds utml., lai apmeklētāji varētu labi un pilnvērtīgi pavadīt laiku.